PeRsHeNdEtJe!!!...

Shko poshtë

PeRsHeNdEtJe!!!...

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Jun 27, 2009 12:09 am

Pergezoj drejtuesit e kesaj faqeje, kane bere nje pune te mrekullueshme! Faqja eshte jashtezakonisht e mire dhe mjaft interesante! Shpresoj qe te kalojme sa me mire duke diskutuar dhe postuar tema te ndryshme! ~tibe~ Wink
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

WElcome

Mesazh nga floroS prej Sat Jun 27, 2009 12:12 am

Welcome Tibe , shpresoj qe do te kalojme mire te gjithe se bashku . We are the TEAM Very Happy
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi