Hajduku i interesuar për Besart Berishën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Hajduku i interesuar për Besart Berishën


Sulmuesi kosovar i kombëtares shqiptare, Besart Berisha, sipas mediave kroate ka shprehur dëshirën për t'u bërë pjesë e skuadrës Hajduk nga Spliti.
Megjithatë, menaxheri i futbollistit kosovar, Hener Janzen, ka mohuar se klienti i tij ka shprehur dëshirën për t'u bashkuar me Hajdukun dhe sipas tij ka qenë dikush nga Hajduku që ka pyetur për shërbimet e tij. �Tash për tash nuk mund të them asgjë. Dje më ka kontaktuar një person nga Kroacia, sigurisht i afërt me klubin e Hajdukut, i cili më ka pyetur për shërbimet e klientit tim dhe për mundësitë eventuale që ai të transferohet në Split. Pra, tash për tash nuk ekzistojnë kontaktet zyrtare me klubin, por ne jemi të hapur për bisedime�, ka theksuar Janzen.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi