Ne-Yo fans i Coldplay

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Ne-Yo fans i Coldplay

Këngëtari Ne-Yo frymëzohet shumë nga rokerët britanikë të grupit "Coldplay" të cilët i konsideron si artistë të vërtetë.

Hitbërësi i këngës “Closer” është një fans i madh i “Coldplay” dhe thotë se muzika e rokerëve britanikë i përshtatet të gjitha tipave të njerëzve.

“Artistë të vërtetë në ditët e sotme ka pak, por më duhet të them se unë jam një fans i madh i ‘Coldplay’. Gjithçka që bëjnë ata është melodike dhe melodia flet me të gjithë”, ka thënë Ne-Yo për shtojcën e “Guardian”, “Film and Music”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi