Obama ngushëllon familjen Jackson

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Obama ngushëllon familjen Jackson

Presidenti amerikan Barack Obama ka dërguar ngushëllimet e tij për familjen e Mbretit të muzikës pop, Michael Jackson, i cili vdiq papritmas të enjten.

Homazhe Jacksonit kanë bërë shumë miq, dashamirë, kolegë, fansa, dhe tani edhe Presidenti Obama ka dërguar mesazh ngushëllimi duke lëvduar ndikim e madh të këngëtarit në pop-kulturën.

Obama i ka dërguar ngushëllimet e tij duke thënë se e gjithë bota është në zi së bashku me familjen Jackson, për humbjen e këtij njeriu të madh të muzikës dhe artit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi