Aniston ‘e matur’ në fillimin e romancës së re

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Aniston ‘e matur’ në fillimin e romancës së re

Jennifer Aniston raportohet se ka vendosur t’i lëvizë gjëra me ngadalë, sa i takon romancës së saj të re me Bradley Cooper.

Ish-aktorja e serisë “Friends” është lidhur me Cooper që kur ata u supozua se kishin darkuar së bashku në New York, më herët gjatë kësaj jave.

“Ajo është duke e marrë me ngadalë gjithë këtë. Mes tyre ende nuk ka një romancë, por ata janë të interesuar në njëri-tjetrin... Ai është i duhur për të, sipas mendimit tim, dhe shpresoj raporti i tyre të shndërrohet në diçka më shumë. Ata sigurisht se kanë një joshje mes veti”, ka thënë burimi.

Aniston dhe Cooper aktruan së bashku në komedinë e re, “He's Just Not That Into You”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi