Depp: Nuk më pëlqen ta shoh veten

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Depp: Nuk më pëlqen ta shoh veten

Aktori Johnny Depp ka zbuluar në një intervistë për shoun e David Letterman se ai kurrë nuk i sheh filmat e tij.

Ylli i filmave “The Pirates of the Carribean”, aktualisht është duke promovuar filmin e tij të ri “Public Enemies”.

“Në një mënyrë, sapo kryej detyrën time në film, ajo më nuk është puna ime. Qëndroj sa më larg që mundem... Nuk më pëlqen t’i shoh”, ka thënë Depp.

Depp po ashtu ka thënë se fëmijët e tij, vajza dhjetëvjeçare Lily-Rose dhe djali shtatëvjeçar Jack, janë fansa më të mëdhenj të filmave të tij.

“Fëmijët e mi kanë parë më shumë filma të mi se unë”, ka komentuar më tej aktori. Filmi i ri i Depp do të fillojë të shfaqet në kinematë amerikane që nga 3 korriku.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi