Sandler ‘zhvesh’ stafin e filmit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Sandler ‘zhvesh’ stafin e filmit

Adam Sandler dëshiron që punëtorët në xhirimet e filmit të tij të ri, “Born to Be a Star”, të zhvishen të gjithë, për mos t’i lejuar aktorët që do të luajnë të nervozohen.

42-vjeçari është skenarist dhe producent i filmit, që flet për dy djem që zhvendosen në Hollywood për t’u bërë yje të pornografisë, dhe ka dalë me idenë për të mbrojtur aktorët nga nervozizmi gjatë xhirimeve.

“Ai iu tha aktorëve, ‘Aty ku duhet të zhvisheni ju, të gjithë në xhirime do të zhvishen’. Tash punëtorët e tretë janë të gjithë të nervozuar”, ka thënë burimi.

Adam po ashtu ka ndihmuar stafin ta ketë më lehtë xhirimin, duke veshur brekë të bardha të ngushta, për të treguar se askush nuk duhet të frikësohet.

Christina Ricci dhe Stephen Dorff janë dy nga yjet që do të luajnë në filmin “Born to Be a Star”, edhe pse detaje të tjera ende nuk janë zbuluar.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi