Kuriozitete......

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Kuriozitete......
1.Megjithë se në botë ka më shumë se 600 milionë telefona, gjysma e botës ende nuk ka bërë asnjë telefonatë.

--------------------------------------
2.4450 priftërinj në Amerikë kryejn mardhënie seksuale me fëmijë.
--------------------------------------------
3.Mesatarisht në botë shkohet në shkollë 200 ditë, në SHBA 180 ditë, në Suedi 170 ditë, në Japoni 243 ditë.
---------------------------------------
4.Në Ditën e Nënave në SHBA bëhen më tepër telefonata personale se në qdo dite tjeter ne qdo shtet tjeter.
--------------------------------------
5.Nje njeriu i duhen perafersisht 32 vjet per te numruar nga 1 deri ne 1 miliard.
6.Njerezit te cilet heqin dore nga duhani perpara moshes 35
vjece,jetojne si ata qe nuk kane perdorur fare duhan,bene te ditur nje
studim i ri. Nese duhani lihet nga mosha 35 vjece atehere shmangen
thuajse te gjitha demet qe duhani ka shkaktuar ne jetegjatesine dhe
cilesine e jetes, tha autori i studimit dr.Donald H
7.Nese damaret e njeriut do te vendoseshin njeri pas tjetrit do te mund te pershkronin Ekuatorin 2 her?.
8.Nje njeri harxhon mesatarisht 3 vjet te jetes ne banjo.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi