Xavi: Villa do të përshtatej për mrekulli te Barca

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Xavi: Villa do të përshtatej për mrekulli te Barca

Mesfushori i Barcelonës, Xavi, dëshiron ta përdorë ndikimin e tij për ta joshur sulmuesin e Valencias, David Villa, drejt Camp Nout.
Ende nuk është qartësuar situata e sulmuesit spanjoll, nëse do të qëndrojë ose do të largohet nga Mestalla, ndërsa për shërbimet e tij janë të interesuara të gjitha skuadrat e mëdha evropiane.

“Unë e njoh atë qe një kohë të gjatë dhe kemi raporte shumë të mira. ai ka qenë gjithmonë i afërt me lojtarët e Barcelonës dhe ne argëtohemi shumë bashkë”.

“Ai ka një teknikë të shkëlqyer dhe ka sy për gol, prandaj do të përshtatej në mënyrë të përsosur në stilin tonë të lojës”, ka thënë Xavi.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi