Chelsea përgatit ofertë të majme për Riberyn

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Chelsea përgatit ofertë të majme për Riberyn

"Sunday Express" njofton se Chelsea do t’i ofrojë 59 milionë euro Bayern Munichut, për të fituar shërbimet e anësorit francez, Franck Ribery.
Ribery është njëri nga lojtarët më të kërkuar në treg aktualisht, ndërsa Blutë duhet të konkurrojnë me Real Madridin, Manchester Unitedin dhe Barcelonën për ta transferuar francezin në Stamford Bridge.

Megjithatë, paraprakisht Chelsea duhet të bindë skuadrën bavareze që të heqë dorë nga ylli kryesor i skuadrës, pasi që deri më tani drejtuesit e Bayernit kanë pohuar se Ribery nuk është në shitje.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi