Inter, Arnautovic kalon testet mjekesore

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Inter, Arnautovic kalon testet mjekesore


Marko Arnautovic ka kaluar me sukses vizitat mjekesore ne klubin e Interit dhe pritet qe gjate poreve te ardhshme te nenshkruaje kontraten me zikalterit.

Lojtari austriak i Twente-s mberriti dje nga Holanda per t’iu nenshtruar vizitave pasi mendohej se vuante nga nje demtim ne kemben e djathte, por gjithcka rezultoi e rregullt dhe tashme pritet qe ai te transferohet ne Milano per sezonin e ardhshem.

Sipas mjekeve, brenda dy muajsh sulmuesi do filloje te stervitet me topin, ndersa tashme duhet gjetur rruga e mesme me skuadren e Twente-s. Holandezet kane kerkuar nje periudhe huazimi per ta shitur me pas 9 milione euro. Ne fillim te javes tjeter do zhvillohet takimi mes drejtuesve te dy skuadrave.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi