Assen, “doktori” nuk njeh rivale

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Assen, “doktori” nuk njeh rivale


Valentino Rossi le pas gjithe kundershtaret ne provat zyrtare te Assen-it, duke konfirmuar formen e mire qe po kalon.

“Doktori” ka regjistruar kohen 1:36:025 duke lene pas spanjollin me Honda, Dani Pedrosa dhe dy kundershtaret ne luften per titull, Jorge Lorenzo e Casey Stoner.

Me pas renditja vijon me Edwards, Capirossi, Vermulen, Dovizioso, Toseland, De Puniet, De Angelis, Kallio, Hayden, Melandri, Elias, Gibernau, Canepa, Takahashi dhe Talamassi. Aktualisht ne vendin e pare te renditjes se Moto GP ndodhet treshja Rossi-Lorenzo-Stoner me nga 106 pike.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi