Baste, per partneret e ardhshem te Pitt-Jolie

Shko poshtë

Baste, per partneret e ardhshem te Pitt-Jolie

Mesazh nga mendy prej Sun Jun 28, 2009 12:57 pmCifti i arte i Hollywood eshte ne krize. Brad Pitt dhe Angelina Jolie, nuk jane me te lumtur bashke dhe mediat flasin se ata nuk jetojne ne te njejten cati.

Ndaj rreth ndarjes se ciftit me te famshem te planetit,bookmakers-at angleze nuk po qendrojne inferente. Po vihen baste per partneret e ardhshem te Brad dhe Jolie.

Pasi eshte kuotuar rikthimi i Pitt me Jennifer Aniston, bastexhinjte jane hedhur ne sulm per te gjetur partnerin e ardhshem te Angelina Jolie, e cila 'eshte cmendur' kur ka marre vesh takimet e fshehta te partnerit te saj me ish-gruan.

Keshtu, Jolie, ylli me i fuqishem i botes sipas klasifikimti te "Forbes", do te perfundoje se shpejti ne krahet e kolegut Liev Schreiber.

Thashethemet e fundit flasin per nje lloj intimiteti mes dy aktoreve, te cilet po kalojne momente jo te mira ne familje. Edhe Liev po kalon periudhe te erret me te fejuaren dhe nenen e femijeve te tij, Naomi Watts.

Bastexhinjte nuk hedhin poshte edhe mundesine e kthimit te Jolie me ish-bashkeshortin, Billy Bob Thornton.

Po nese Angelina kerkon t'i rikthehet partnereve femra? Per kete kane menduar serish bookmakers-at, te cilet kane permendur emrin e kamboxhianes Jenny Shimizu apo Lindsay Lohan.

Ne liste per aktoren seksi, nene te tre femijeve natyrale dhe tre te adoptuar, jane edhe aktore te tjere si Javier Bardem, Josè Fidalgo apo Olivier Martinez.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi