Dzeko: Do të qëndroj, por nuk jam i lumtur

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Dzeko: Do të qëndroj, por nuk jam i lumturShënjestra kryesore e Milanit gjatë këtij afati kalimtar, Edin Dzeko, ka deklaruar se ai do të qëndrojë te Wolfsburgu, por kundër dëshirës së tij.

Sulmuesi boshnjak të shtunën është takuar me trajnerin e Wolfsburgut, Armin Veh, i cili ia ka bërë të ditur vendimin e drejtuesve të skuadrës.

“Do të mbetem te Wolfsburgu, mirëpo nuk jam i lumtur. Do të më pëlqente t’i bashkëngjitëm Milanit, mirëpo unë kam kontratë dhe klubi ka vendosur të mos më lëshojë”, ka thënë 23-vjeçari për “Sky Sport 24”.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi