Pato nuk mund te largohet edhe per 60 miljon euro

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

Pato nuk mund te largohet edhe per 60 miljon euro
Para disa diteve Carlo Ancelotti ka dashur qe Pato te vije ne Chelsea pra Roman Abramovic nuk ka kujtuar asgje dhe ka cu ofert prej shumes 35 miljon euro,pra zavendesusi i presidentit Adriano Galliani e ka refuzuar menjehere
pa u menduar fare.
Pra sulmuesi i Milan-it Pato ka deklaruar qe ka interes qe te kaloje ne Stamford Bridgea dhe ka qen gati te kaloje tek blut-e.
Por tifozet e Milan-it kajn fillaur te protestojn sic edhe per kakan ateher qe u transferua tek Reali i MADRIDIT dhe Galiani nuk ka duruar me edhe ka folur qe Pato nuk do te levizje nga Milan-i dhe do ti afrojm nje kontrate te re..
Por Pato ka zen te folje zirtarisht per Milan-in dhe dashurin e tij ndaj Milan-it dhe ka deklaruar qe me Milan-in dua ti fitoj te gjithe trofete qe ekzistojn dhe dua qe te le gjurme te thella tek Milan-i.
Por Chelsea nuk eshte dorezuar qe e refuzou Galiani oferten per Paton dhe e kajn rit oferten per shumen e 60miljon euro por Galiano e ka refuzuar perseri dhe tani Roman Abramovic ka deklaruar qe Milan-it do ti cojm nje ofert te majme prej shumes 118miljon euro.
avatar
bujo
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 63
Registration date : 20/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi