“Zonja”, spikat Odo në krahun e djathtë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28062009

Mesazh 

“Zonja”, spikat Odo në krahun e djathtë
Përveç Fabio Grosos, Juventusi kërkon “të riatdhesojë” nga Gjermania edhe italianin Masimo Odo, i cili nuk do të luajë më për Bajernin. Milani ia huazoi Bllekbërnit, por mbrojtësi s’ishte dakord. Kështu që rishfaqet Juventusi, ndonëse krahun e djathtë e ka të mbulur me Zebinanë e Grigerën. Megjithatë diçka duhet të lëvizë dhe ideja ecën përpara.
avatar
bujo
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 63
Registration date : 20/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi