Coolio do të shkojë në rehabilitim

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Coolio do të shkojë në rehabilitim

Reperi i shndërruar në personalitet televiziv, Coolio, ka shpëtuar nga burgu pasi është shpallur fajtor për posedim droge.

Hitbërësi i këngës “Gangsta's Paradise” do t’i nënshtrohet rehabilitimit 18- mujorë për shmangien e vartësisë nga droga, kështu që do të mbetet i lirë dhe nuk do të shkojë në burg.

Coolio ishte kapur në Aeroportin LAX duke qenë i ndikuar nga droga, ndërsa me vete kishte kokainë.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi