Babai i Rihanna: Brown duhet të jetë në burg

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Babai i Rihanna: Brown duhet të jetë në burg

Babai i Rihannas ka kritikuar drejtësinë amerikane, pasi ish-i dashuri i vajzës së tij, Chris Brown, ishte përballur me një seancë të ‘lehtë’ për sulmin ndaj këngëtares.

Më herët gjatë këtij muaji, ylli i r’n’b u ‘ndëshkua’ me shërbim të komunitetit për gjashtë muaj dhe lirim me kusht për akuzat për sulm dhe kërcënim kriminal ndaj Rihanna, pasi u deklarua i fajshëm.

“Ai duhet të jetë në burg. Chris duhet të dërgohej në burg për atë që i ka bërë vajzës time. Ai doli nga kjo situatë shumë lehtë. Chris bëri që ajo të kalojë nëpër ferr”, ka thënë babai i këngëtares.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi