Kaka: Dua te fitoj serish ‘Topin e Arte’

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Kaka: Dua te fitoj serish ‘Topin e Arte’Kaka: Dua te fitoj serish ‘Topin e Arte’
Braziliani i Real Madrid Leite Ricardo Kaka nga Johanesburgu i Afrikes se Jugut pasi ngriti edhe Kupen e Konfederatave ka shprehur synimin e tij per fitimin e nje tjeter ‘Topi te Arte’.

“Dua te fitoj edhe nje ‘Top te Arte’ tjeter. Por per t’u nderuar me cmime individuale duhet te fitosh me klubet ku luan dhe une kam fatin te luaj ne nje ekip qe mund te fitoje shume trofe”- tha Kaka.

Per arritjen e objektivit personal Kaka duhet te llogarise konkurencen me kolegun e tij tek Real Cristiano Ronaldo “Topi i Arte” dhe me argjentinasin e Barcelones
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi