Rummenigge: Ribery nuk eshte ne shitje

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Rummenigge: Ribery nuk eshte ne shitjePresidenti i Bayern Munchen Karl-Heinze Rummenigge ka riperseritur qendrimin e bavarezeve per te mos e shitur Franck Ribery cilado qofte shuma e ofruar per blerjen e tij.

“Ribery nuk eshte ne shitje, nuk eshte i zevendesueshem dhe Real Madrid e di qendrimin tone. Ai eshte nder tre lojtaret me te mire ne bote dhe kur ke ne ekipin tend nje lojtar te nje niveli te tille nuk mund ta lesh te largohet, as per shume para"- tha Rummenigge.

Franck Ribery eshte bere objekt diskutimesh ne merkato me zera qe flasin per nje kalim te mundshem te tij here tek Real Madrid here tek Manchester United.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi