Mauro Zarate: Perjetesisht tek Lazio

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Mauro Zarate: Perjetesisht tek Lazio
Talaneti argjentinas i Lazio-s, Mauro Zarate i premton besnikeri te perjetshme skuadres bardhekalter.

Pas blerjes perfundimtare nga presidenti Lottito, Zarate shprehet me nota optimiste per te ardhmen. “Dua te qendroj perjetesisht tek Lazio. Do permiresohem edhe me shume dhe bashke me skuadren do luftojme per objektiva te medha si kampionati apo Champions League”, shprehet sulmuesi.

Ne vijim, ai flet per kombetaren argjentinase edhe pse trajneri Maradona nuk e ka thirrur ende. “Shpresoja ne nje thirrje por nuk kam marre asnje telefonate nga Maradona. Gjithesesi jam i bindur se puna do me demshperblehet dhe nese do te di te luaj me mire ka mundesi te jem pjese e kombetares per boterorin”, perfundon Zarate.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi