Hi All:::...

Shko poshtë

Hi All:::...

Mesazh nga kosoVaroz prej Mon Jun 29, 2009 2:38 pm

ju pershendes te gjithve, forumi shum i mir.. Applause
Un shkurt jam Mana (ne internet i njohur si DjMana)
jam 16 vjeqar, hobi interneti dhe muzika, jam nga suhareka(KS) shkolla e mesme teknike "Skender Luarasi" tash dal ne klasen 11 drejtimi Arkitektur.. faleminderit!!!
lol!
avatar
kosoVaroz

Numri i postimeve : 2
Registration date : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

H1

Mesazh nga floroS prej Mon Jun 29, 2009 4:14 pm

Welcome Dj Mana . Wink
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Welcome

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 4:26 pm

Welcome
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi All:::...

Mesazh nga kosoVaroz prej Mon Jun 29, 2009 4:34 pm

Thanks Hand Shakes
avatar
kosoVaroz

Numri i postimeve : 2
Registration date : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hi All:::...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi