Maicon: Dua të mbetem në Inter

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Maicon: Dua të mbetem në Inter

Mbrojtësi i Interit, Douglas Maicon, thotë se ende nuk di asgjë për të ardhmen e tij, por ka shtuar se dëshiron që edhe sezonin e ardhshëm të luajë në Giuseppe Meazza.

Mbrojtësi i djathtë së fundi ishte i angazhuar me kombëtaren e Brazilit, me të cilën mbrëmë triumfoi në finalen e Kupës së Konfederatave, duke mposhtur SHBA-në me rezultat 3-2.

“E ardhmja ime? Nuk di asgjë, ndoshta nesër do të ketë lajme të reja. Unë dua të mbeten në Inter, siç kam thënë disa herë dhe jam i kënaqur që luaj për këtë ekip”, ka thënë Maicon.

“Nëse ata i shohin paraqitjet e mia në Kupën e Konfederatave dhe dëshirojnë të më shpërblejnë, unë do të jem më se i kënaqur. Do të arrinim marrëveshje pa ndonjë problem”, ka shtuar braziliani.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi