Zhirkov të mërkurën anëshkruan me Chelsean?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

Zhirkov të mërkurën anëshkruan me Chelsean?


Chelsea dhe Barcelona janë të interesuara për shërbimet e lojtarit të CSKA Moskës, Yuri Zhirkov, ndërsa sipas informatave të fundit pritet që në mesjavë rusi do të nënshkruajë me Blutë e Londrës.

E përditshmja “Sport-Express” njofton se të mërkurën 25- vjeçari do të udhëtojë në Londër për të nënshkruar një kontratë katërvjeçare me Chelsean.

Mbrojtësi i krahut, i cili mund të luajë edhe si mesfushor anësor, do t’i kushtojë Chelseat 20 milionë euro.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi