West dhe Rose ribashkohen?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

29062009

Mesazh 

West dhe Rose ribashkohen?

Kanye West ka shtuar edhe më shumë spekulimet se ai është ribashkuar me ish-të dashurën, Amber Rose, pasi dyshja kishin vallëzuar gjithë natën e mbrëmshme në 2009 BET Awards.

Krijuesi i hitit “Stronger” zbuloi ndarjen nga bukuroshja në fillim të këtij muaji, por dyshja vetëm një javë më pas u panë duke shijuar një darkë në një restorant në Hollywood.

Së fundi ata janë paraqitur së bashku në ndarjen e çmimeve vjetore në Los Angeles. West dhe Rose ishin ulur afër njëri-tjetrit në ballë të turmës, dhe kishin vallëzuar derisa në skenë kishin perfomuar Beyonce dhe yje të tjera, të cilët kishin nderuar të ndjerin Michael Jackson.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi