Menyrat E Fjetjes

Shko poshtë

Menyrat E Fjetjes

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 6:37 pm

Menyrat e FjetjesMenyrat e fjetjes sipas nje studimi te koheve te fundit flasin per tipin tuaj.Pozicioni i fjetjes Nr 1:

Fle ne menyre qe krijon poizicionin e fetusit:
Pergjigje
Interpretimi - person i turpshem dhe sensitivPozicioni i fjetjes Nr. 2: flen ne menyren e ushtarit, me kurrizin ne krevat dhe krahet drejt ne anet e krevatit:
pergjigje

Interpretimi - person i rezervuar

Pozicioni i fjetjes Nr. 3: fle ne nje ane me kembet drejt dhe krahet poshte:pergjigje

interpretimi: person i qete qe shkon mire me te gjithe

Sleep Position Nr. 4: fle ne nje ane me kembet drejt ose hapur dhe krahet drejt:pergjigje

interpretimi - njeri qe dyshon shumeSleep Position Nr. 5: fle ne menyre qe barku prek krevatin dhe krahet hapur ne drejtimin e kokes:


pergjigje
interpretimi - arrogant, ekpresiv, extrovert


Sleep Position Nr. 6: fle me kurrizin(shpinen) ne krevat me kembet hapur dhe krahet hapur:
pergjigje
interpretimi - person qe eshte i mire te degjoje problemet ose diskutimet e te tjereve
[img][/img]
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Menyrat E Fjetjes

Mesazh nga floroS prej Sun Aug 23, 2009 11:07 am

Pozicioni jem nR.5 !

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi