Humoristike!

Faqja 6 e 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:24 am

Na ishte nje plak 60 vjet,dhe ishte i pamartuar,kur vendosi te martohej,djemt e lagjes filluan ta ngacmonin.. Mori plak nuse te re,edhe per veti edhe per ne.
Plaku u kthehet dhe u thot. Bon vaki s'eshte qudi,qe ju te gjithe jeni djemte e mi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:24 am

kan qen 1 her amerikani,japonezi dhe shqiptari shkenctart kan thon me i kqyr qka kan ne kry.kur ja kon kqyr kryt amerikanin e kan pa 1pjes te (kompjoterit)masi qe ata prodhojn kompjotera,japonezit e kon gjet 1 chip se masi ata veq chipa prodhojn ,kur e kan kqyr shqiptarin qka me pa veq ni tel ky tel sherben me ndegju qka thojn tylifar njerzi qe jem thashethemngji
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:24 am

na ishte nje burr dhe nje djale, burit i kishte vdekur gruaja,dhe nje dite dalin per fati e tyre, rruges shikojn nje grua me nje vajze.babai i thot djali po qen edhe ata si ne kerkojn fatin do martohemi po me nje kusht un me vajzen ti me nenen,pas nje kohe bejn femije.pergjigjja eshte se çfar bien femijet gjejeni dhe shpjegojeni
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:24 am

ishin 11 bubreca dhe 11 elefanta dhe ata nisin te luajn futboll dhe bubrecat i muajn elefantat dhe nje njeri i shkon nje elefantit pas dhe i thot qysh spo ju vjen mare me hup pej bubrecav sa troha elefanti ia kthen ata po luajn me hile sepse po na shtyjn
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:26 am

MIZA E TERBUAR
elefantin nje dite e shkel makina dhe ne ate momente vjen ndihma mjekesore. gjate tere kohes se udhetimit po i ndiqte prapa nje mize. mjeku duroi sa duroi dhe e pyet mizen: oj mize e terbuar pse tere kohen po na ndjek prapa...dua te dhuroj gjak nese nevoijtet ja kthen miza


ELEFANTI I VDEKUR
nje dite nje buburrec sheh rruges nje elefant te vdekur dhe po iken me nxitim, rrruges takon nje mik dhe e pyet pse po iken kaq me nxitim, e pash rruges nje elefant te vdekur dhe po iki se mos policia me le fajin mua.....
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:26 am

Nje burr qe shiste masha shkon nje dit ne kishe posht shikon nje 500 mij leksh ta marr apo esht mekat.mendon me e marr me dor po me sheh zoti edhe prifti vendos ta marr me mash dhe prifti e shikon dhe ne urat e siper kendon te pash 500 mij lekshin kur e more me mash kur te dalim jasht tash ta po e hargjojm bashk amen.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:27 am

Sipas nje sondazhit te nje kompanije amerikane te gjith bethqimat e lexojn mesazhin me doren e djatht kot e ke mos e ndrro doren.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:27 am

kan qenë shqiptari.amerikani.dhe gjermani edhe i kan denu me burgim edhe zoti ju ka thon e keni ka një deshir. gjermani ka deshiru me dal pi burgut edhe amerikani qashtu kur erdh rendi te shqiptari ska pas sha me deshiru ka thon o Zot kthemi qata dy ne burg.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:27 am

nje fshatar ulet ne qytet per te bler nje rradjo shkon te dyqani e shikon i pelqen dhe i thot shisit sa ben ai i thot 1 miljon shtrejt i thot ka edhe i menysr tjeter i thot shitsi si me len te te qij nje her qa thu i thot burri po na jena burra se merr ndryshe i thot shitsi mas 2 3 orve ja len fshatari.i thot shitsi prit aty se po ta paketoj e fut nje tull e merr burri shkon ne shpi i thot gruja qa ke ble rradjo bjere ta shoh shikoje ti sa te ndrrohem un e hap gruja shef tull e i thot o burr o burr ta pasken fut sa krahi ja kthen burri sa shpejt e dha rradjoja.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:28 am

nje plak po ecte rruges dhe shikon disa puntor qe po ndertonin dicka ato po ndertonin nje banjo dhe plaku i pyet a u lodht mar djema ka pak i thon ata po qa po ndertoni ata me u tall i thojn fabriken e marmulats plaku e kupton aa hajt e hangshi me te shnosht pra.ana e jugut ndoshta nuk do e kuptoj
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:29 am

nje grua e martuar me nje femij gjdo dit ishte vetem ne shpi se burri ishte ne pun dhe nje dit thrret djalin dhe i thot shko te prifti e thuj hajde i her se den me te ba nana nje loj po ate dit burri kthehet me heret dhe prifti i thot ku te futem i thot futu ne frigorifer burri hyn ne shpi i thot gruas qa kemi per te ngren shif ne figorifer i thot gruaja dhe prifti ishte fut me kok dhe dhe i kishin dal bythet burri thot paskene missh dhe pret dy feta te nesermen nena ithot djalit shko thuj priftit hajde se den me te ba nana i loj tjeter prifti i thot shko thuj pidhit satam nuk kam beth me lan si mram
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:48 am

ishin kan niher dy burra edhe i thot njani ktij shokut tjeter :'- a te ngon ty gruja ja kthen ky po more qysh je...e pyet ky prap e per qka per shembuul te ngon gruja ja kthen:- paj kur i lypi uj te nxeht ma bjen per 2 minuta.. e pyt ky shoku prap - por per qka te vyn ty uji i nxeht ? - ja kthen per mi lar enet ....hahahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:48 am

nje zdrukthtari i bie zilja e tel. alo pergjigjet ky. alo alo - nje ze i shqetesuar, kam nevoje urgjente per ty, vjehrra ime do te hidhet nga dritarja. Me fal po une jam zdrukthtari jo zjarrfikes. pikerisht ju po ju kerkoj sepse nuk po hapet dritarja>>>>>>>>>>>>
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:48 am

ish kanen ramushi anita dhe ruogva.Ramushi dhe anita kishin bere nje dial dhe e quan gjini.Gjini i vogel kishte rar per te fietur .Masi ka ra me fiet erdh Rugova per tia uruar ranushit dialin. Pasi ia uroj lindjen Ramushi i tha Anites:Anita te lutem shploje gjinin per ta par rugova .Rugova mbet i habitur pot te medhaja qe i kish pasen Anita .ia keshtuh perfundon ngjarja:p
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:49 am

Ka qen nje femer lakuriq dhe ka hyre ne nje bar nate,kur hyn brenda kamarieri e shikon pa nderprere syte dhe ajo ia kthen , pse me shikon ashtu apo ske pare asnjehere femer.
Dhe ai ia kthen jo moj ka pare, por po mendohesha se ku i ke furtur parate...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:49 am

nje dit prej ditesh une me ni shok timin dolem me nje fush dhe na pam ne vrim dhi i thash shokut tim hajde e hapim ta shikoj shka ka ne at vrim dhe na fillum tu germu dhe befas ne gur ne form te kokes te njeriut syt i kishte pasur po ato te hapt shum dhe une me shokun tim navruzin donin ta dimnin se qa ehst kjo , dhe na pas ni kohe tu e gudit gurin let aty doli ne bubrrec me sy shum te meshaj sa syt i kish pas te medha, dhe kur e pam at bubrec na at guri filuam ta quanim shpella e sy hapteve dhe na e kemi zbulura at shpell dhje tash e kmi nje zo shum te nal dhe ne kl e kemi ne djal qe i ka syt e mdhaj ai quhet shaban dhe na ato gjeth e ngucim par at zulimin e gurit.ju uros sukses ehde ju te tjeret te zbuloni najsend per te miren e juve ekam ciao ju pershendes..................
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:49 am

Ish kan nje njeri qe kish shit pula edhe tash aj ja shet ni shoku te vet nje pul edhe e len aj njeri te nesermen me ardh me mar pulen edhe kur shkon ky burri ne pun vjen aj shoku me mar pulen edhe del ajo gruja me ja dhan pulen hin ne koqak edhe i jet kryet mmrena .......edhe kur vjen burri prej pune i thot a ke ma mar pulen i thot po , e vet sa ja shite o thot 10$ ehuu pos ta paska rras po une te kam than 20$ i thot ma rrasi masi ma nxani kryet ne koqak :P:P
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:49 am

U kan Gjermani,Amerikani dhe Shqiptari edhe i kan que ne nje kopsht zologjik edhe tash kush mundet me nejt me nje majmun 10 minuta ne kafaz e ka nje sherblim shum te madh , hini Gjermani nejti 3 minuta,hini Amerikani nejti 6,Hini Sqiptari nejti 2 veq kur dul majmuni edhe tha jo be nuk rrihet me Shqiptar :P:P
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:50 am

u kan ni lepur tu pi cigare edhe ka ardh aty ni lop edhe i ka than:e more lepur ti kaq i vogel po pish cigare.lepuri i tha:ec moj ti kqyre vetin lopa e plak i ki qit cicat jasht heheheehehehehhe.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:50 am

U kan dardani edhe albani tu lujt play station albani ja shti gishtin dardanit dhe dardanit ju dredhen flok.dhe arbi pordhi ne shish..Edhe QEkaqq ska moo..:senn ske kush e lexon veq lodhet hahahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:50 am

Isha pas martu Zeqa i njizhancint edhe nesje hyn dhenderr edhe para se me ja nis te qimes po e pyet nusen a po don kafe a po don mu qi ajo po i thot jo kafe kum pi gjith e te qimes veq zanin ja kum ni. Edhe po e nxan Zeqa nusen e pe qin . Nejse kaloj ajo nate e qeshtu kaloj nje muaj nje dite Zeqa e pritke njanin per nifar Pazari me ba me ta po aj u vonu dikur po i thot nuses ne qoft se vjen filani tregoj qe kam shku ne treg se shkova ne treg ta kryej tregun bile e ti shtine mbrenda edhe jepi kafe deri sa te vi une. Edhe 10 minuta masi te del zeqa veq kur te vjen qaj personi qe e pritke Zeqa edhe e shtini nusja mbrenda edhe po e pyet nusja a po do kafe a po don mu qi aj musafiri mbet i habitur po e pyet nusen a vonohet Zeqa hiq ajo tha nashta edhe nja 40 minuta vjen,eh mire po thot musafiri po du mu qi pra nusja po i thot prit pra deri sa te vjen zeqa te qin po te knaqke.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:50 am

i shtrengova gjoksin,u tund! i hapa kembet,oh sa qef............. ishte hera pare qe po milja lop
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:51 am

nje xhaje duke ecur ne autostrad me biciklet i kputet zingjiri dhe nuk din ta rregulloje,ne ate moment i nxjerr doren nje ferrari qe po kalonte. ai me ferrari ndalon dhe i thot gjaja: a mundesh te me terheqesh deri ne X vend?
- po i thot i zoti ferrarit. i thot gjaja kur ti bie ziles do te thot qe te ulesh shpejtesin! ok i thot shoferi dhe vazhduan rrugen.. kur po ecnin nje me lamborgini e parakalon me nje shpejtesi te madhe dhe nxehet ky me ferrari dhe thot:-ai me ate makin dhe un me ferrari te me parakaloje!? dhe vazhdo e ecenen me nje shpejtesi te madhe.. aty kalojn nje postobllok policie... ai polici shkon te shefi dhe i thot do te lej punen. po pse i thot shefi? sepse shikova nje ferrari ce po parakalonte nje lamborgini me 200 km ne ore, po kur shikoj nje xhaje mbas ferrarit me biciklet qe po i binte ziles per parakalim..... hahahahha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:51 am

u kan ni her ni gru e ni burr edhe kan pas pula me shit
burri i ka than une po shkoj pun e ti nese vjen najkush shite naj njo por
ma pak se 20 euro mos e shit
vjen ni njeri thot pe blej
1 pul edhe ajo shkon me nxan
edhe tu e nxan
koqak i met kryt edhe ku
njeri ja jep do turra
e kjo gruja ja bon o ma
se ta la per 5 euro
kur u ardh burri
ja ka
bo a e shite naj njo
ka than po
sa e ke shit
5 euro
qysh????
po 5 masi ma nxani kryt koqak hahahah
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 11:52 am

Kane qene nena dhe e bija nena i ka thene mos hyp ne makine me askend the kjo nje dite nje njeri i tha a po vjen me mu te me tregosh shtepine dhe kjo shkoi.Po kur shkoi ne shtepi dhe i tregoi nenes i tha ''Oj budallic a te kum thone mes me hyp kerkun \ po kjo vajza i tha ja kum bo rrafsh se jam hyp ne motor .Ahahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi