Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humoristike!

3 posters

Faqja 10 e 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:50 pm

nje djal i vogel shkon ne shkoll me kanarinen e tij ne dor ,te gjith e shikojn te habitur ,futet ne klas ,e pyet mesuesja :"po ti ca e ke kete"
-"kur po nisesha per ne shkoll degjova babin qe po i thoshte mamit:kur te iki cuni ne shkoll do te ta ha zogun
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:50 pm

mesuesja meson klasen e par dhe ju thot:nxenes kur do tju behet urina te thoni mesuse me shetitet.nxenesit thone: po mesuse.
diten tjeter ndonje nxenes cohet dhe thote: me fal mesuse mua me shetitet.mesuesja nuk ka qen me menen aty dhe thot shetitu. pas pak ngrihet shoqja e bankes dhe thote : me fal mesuse ky po shetiti poshte bankes
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:51 pm

mesuesja i pyet nxenesit cka do te te deshironit nese ishit magjistar????
nxenesi 1: dua te kem nje motociklete
nxenesi 2:dua ti kem kullat binjake
nxenesi 3: do te deshiroja qe arsimtarin e matematikes ta shenderroja ne nje kanarine dhe pastaj do te ja haoja dritaren
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:51 pm

Dy biondina tuj hec rruges njana e gjen ni pasqyr e merr edhe thot-kqyr fotografija ime, pastaj e merr tjetra e thot- u sa e keqe koke
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:51 pm

ka pas shkue ni gjakovar ne pej me nejt musafir edhe i dham dhomi qat nat edhe thot qu bre qomni te doktorri e marin pejont edhe qojn te doktorri kur te shkon te kotorri i thot doktorri banu gati ai qohet e shperthekon pantollat i thot more pantollat po ne goj kam me ta jep niksin thot gjakovari khu vlla ne gjakov krejt per mas po bojn vetem ktu ne pej ne goj po jepshin
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:51 pm

disa ushtar te lodhun pse gjith vicat jan me polic! dojn me ba diqka interesant dmth kta ushtart!! edhe komandanti i tyne ju thot hajde pi ndertojm ni ur ne shkretin edhe kta e ndertojn uren. komandanti i len dy ushtar me ru uren me kqyr qa po bohet!? mas 2 oreve vin ushtart edhe i raportojn komandantit - Zoti komandant Zoti komandant kemi te reja nga ura e ndertuar, disa polic kan ardhur dhe po peshkojn te ura jon!!! shpersoj tju pelqej
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:51 pm

nje njeri leshoj nje dite sperpapezoidet per ne vezor dhe te gjitha me vrap per te aritur ne fekondim njeri ishte me i shpejti kur gati per te mberitur ndalon ai m e i shpejti thot ndaloni qenka lavamani.(dmth.cikli.)
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:52 pm

spiune ishim me pare dhe shoket denonconim tani u beme zyrtare drejtojme fatin e kombit. vitin qe shkoi na zbrazi kuleten,por rrofte zajmina me ciljeten.fatos nano ne pyllin me pisha,une rroj me berthama se s me donte berisha dhe as edi rama.une jam tarzani prej verteti,jam mbreti i xhungles a bajloz.shume shpejt do ta rrezoj pushtetin berishen do ta qeth qeros.edi rama une do te bej basketbolliste,po s deshe deputete liste.po tradhetove si ne drama nje plumb do kesh nga edi rama.
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:52 pm

ka qen amerikani anglezi dhe kosovari
e pyet anglezin amerikanin ku jana ne angli ku e dallove e dallova se preka kullen ifel,pyet shqiptari amerikanin ku jena ne amerik ke e dallove preka kullat binjake dhe pyet anglezi kosovarin ku jena ne kosov ku e dallove se sa nxjerra doren me vjedhen oren
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:52 pm

u kon gjermani amerikani dhe shqiptari u kon ni sob kejt me miza edhe ka hi gjermani sun ka nejt ka dal ka hi amerikani sun ka nejt ka dal kur ka hi shqiptari e ka myt ja qert kan shku ne vorrim
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:52 pm

Ka qen hasa edhe husa kan shkuar me nje hotel,hasa ka hy ne katin e 1 kurse husa ne katin e 2.Naten kan hy llopovat edhe kan hy te kati i 1 e kan rre hasen edhe kan ik ne mengjes kur jan zgju hasa i ka thon huses a pe ndrrojm dhomen husa ka thon ani.Naten llopovet kan thon hajde shti po shkojm te i 2 kat se promm kem te i 1 kat kan shku edhe e kan rre apet husen
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:53 pm

kan cen asa dhe usa,asa ka pasur shum para,ndersa usa nuk ka pasur para.usës i eshte ngrene buk,por nuk ka pasur para,asa ka shkuar dhe ka bler 3 gjevrek,dhe ja ka bere uses:nese e gjen sa gjevrek kam une te 3 do ti jap,usa ka thene ke 2.
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:53 pm

kan cen asa dhe usa,asa ka pasur shum para,ndersa usa nuk ka pasur para.usës i eshte ngrene buk,por nuk ka pasur para,asa ka shkuar dhe ka bler 3 gjevrek,dhe ja ka bere uses:nese e gjen sa gjevrek kam une te 3 do ti jap,usa ka thene ke 2.
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:53 pm

kishte qen njeher nje shqiptar edhe ni amerikan. edhe tash amerikani kerkon me pi ni xhoni volker uiski edhe tash shqiptari thot remzi osmani coca-cola
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:54 pm

dashurija po te shkaterrojke dashurija po te gezojke si dashurija semundje spo egzistojke
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:54 pm

I zuri nje here nata ne pyll , grekun shqiptarin dhe italianin.Pane nje hotel dhe iken atje , pronari i tha qe mund te flinin vetem te kishin kujdes se ne oren 12 te nates vinte nje fantazem me emrin syri i zi.ata pranuan ,erdhi ora 12 dhe fantazma hyri ne kat te pare ku ishte italiani jam fantazma me syrin e zi tha, italiani vrau veten, hypi ne kat te dyte ku ishte greku , jam fantazma syri i zi tha ,edhe greku vrau veten, hypi te shqiptari , jam fantazma syri i zi tha , shqiptai -ik se ta nxiva edhe syrin tjeter.
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:54 pm

ishte nje here nje cun qe quhej endri kali dhe ky gacmonte shume njerez nga telefoni i shtepise dhe kete e moren nje here ne tel dhe i thane familja kali jeni dhe ky itha qe jo sjemi familja kali por jemi familja lopa o me flni se paskam ngatrruar stallen
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:54 pm

Cilen femer e Kishit pelqy per grue.

A.Ajo qe flet shum
B.AJo qe nuk ndalet asnjeher
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:54 pm

jon shku 2 shok me pi me ni lokal edhe tash aty kan punu ni konobar edhe ni konobaric tash aj shoki ja ka bo shokit t vet qa e kisha qi qit konobaricen aj shoku i ka thon un se kisha qi konobaricen po i kisha qi qata qe pe lexojn qet vicen hahahhahahhaha
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:55 pm

puthja ma e amel o puthja kur tjesh nervoz ose kur je e hidhruar tani tenton qe te pajtohet e ty te riten akciat ke deshir met lut pak tani ma dorzohesh
e kjo o ma e amla puthje
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:55 pm

ishte nji her miu edhe elefanti po i thot elefanti miut a bejm sex po i thot miu ani dhe elefanti po i thot une i pari po i thot miu ani edhe po e kryn elefanti tash i erdh radha miut tash miu tu e kry punen edhe elefanti pardh e pshtet miun per muri miu fshihet e po i thot elefantit kur nuk ta ma mu sex me mu kurr mos me thirr ma .
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:56 pm

nji njeri po sa i kishte lindur gruaja e nuk munde te bente sex ne te edh epo i that burri oj gru po sa me ka marr malli per sex edhe po i that gruaja po merri 20 edhe dil dikun edh edel burri kur del e takon motren e gruas te ve edhe po i thot ku po shkon edhe ky po ja qan hallin po i thot kjo hajde se une po du me ty ku kthehet ky ne shtepi po i thot kruaja a kryve pun po i thot burri jam knaq po me kon po i thot gruaja ky po i thot me motren tone po i thot gruaja po a ti mur paret po i thot po gruaja po thot a rrespija une burrit te vet kur nuk ja kam marr e ajo po a rraspija e keqe
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:56 pm

ishte nje dite nje vajze dhe kete se linte babai te dilte nga shtepia dhe kjo vajti per te blere bu se e dergoj mamipor ajo haroj rugen dhe itha nje cuni qe ti tregonte rugen per ne shpi dhe ai cuni i tha hyp ne pem se ta tregoj une ajo hypi ne peme dhe e pa shpine dhe iku mamaja i tha pse u vonove kaq shume ajo i tha nuk dija rrugen ma tregoj nje cun dhe mami itha mase te ka pare mbathjet por ajo tha ja hodha mami skisha mbathje fare
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:56 pm

Ta thon si me ta thon ta kisha lyp ama kishe dhon
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty .

Mesazh nga amir Tue Jun 30, 2009 11:57 pm

nje dite te bukur ishin mbledh te gjithe kafshet e pyllit dhe po benin piknik....kur befas miu pjerdh...te gjithe kafshet i futen ne dajak miut dhe e bejn te vdekur...gjirafa si me qafe te gjate qe esht e njeu eren me vonese dhe i tha kafsheve se miu kishte pjerdh serish....
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humoristike! - Faqe 10 Empty Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi