Humoristike!

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:12 pm

jon kon dy kime edhe ato jon kon tu kalu rrugen edhe njeren kime e ka shkel kerri e tjetra ka thon per ni kime pshtova
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:14 pm

jon kon dy kime edhe ato jon kon tu kalu rrugen edhe njeren kime e ka shkel kerri e tjetra ka thon per ni kime pshtova
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:14 pm

jon kon dy rrmojsa edhe e kan pa nje lepiz edhe i kan thon njona tjetres qyre ket kokmadhen ahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:15 pm

shqiptari kur hodhi bomben dhe i vdiq babi i tha mamit qe e beri babi kur hengri 6 pjata grosh
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:32 pm

nje policit i ka humbur alltia,,dhe nje djal ja gjeti alltin dhe i tha mfal polic a esht kjo alltia e jotja polici ja kthej;jo nuk esht e imja se e imja me ka humbur,,hahahaah
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:33 pm

ishin kon tu ndejt rr'mojsat e dhomve me lollypop(l'pizat)edhe ktyne rr'mojsave te dhomve ju vike i nati qe l'pizat ma te mira se ato edhe than qyri kta krymadhat qysh e kan qu kryt hahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:33 pm

dul ni dit ni qik e katundit ne qytet edhe i tha ni djal lollypop edhe kjo ja kthej skinevoj mem kallxu se lopt i kom lidh (hhahahha)
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:33 pm

ishin kon niher tu hec rruges ni djal me te dashureen e tij ajo ish kon (katunare) edhe tu shku ne rrug e pan ni qik tjeter qe kish vesh pantolla te ngusht edhe i tha ky djali te dashures vete pse sveshe edhe ti pantolla kjo i tha se ni dit ni djal um tha shum trent koke vesh e thash mos po tranohna apet
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:34 pm

i thote maloku malokut ca ke o malok qe i thu malokut malok edhe katunari i thot katunarit qa ke o katunar qe i thu katunarit katunar
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:36 pm

Pasi qe e ka kontrollu grun, doktori po e thir burrin e saj: Me ju tregu drejt, gruja po ju duket shum keq! Pasha nanen, as mu nuk m`pelqen, po m`ka martu baba!!!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:37 pm

Shkon nje biondine me ble nje Tv. edhe e pyet shitesin sa ksuhton ky Tv? ai thot nuk ju shehs asgje biondinave! kjo prej inatit shkon en shpi i ngjyros flokt e zea. Shkon prap dhe i thot po du em ble kete Tv? Shitesi prap i thot jo se nuk ju shes asgje biondinave. Ajo prap shkon en shpi edhe i ban te kuq flokt. Kur te shkon em shpres se do ia shes shitesi i thot prap Jo. Kjo e nervozuar ia kthen po ku po e dini qe jam binondine??? Po kete qe po e kerkoni nuk eshte Tv por mikrovalë!!!!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:37 pm

Jan kan dy zero tuj ec rruges. Tuj ec e shohin nje 8 edhe i thot zeroja zeros: Kqyre kete rrospin qysh e ka shterngu rrypin!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:38 pm

shkon nje kosovar edhe nje shqiptar ne nje cafe. shqiptari kerkon nje skenderbeg, kurse kosovari thot ´´per mua nje Adem Jashar`` hahahahahha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:38 pm

Nje plak shkon ne laborator me e be pasqyren e gjakut mirpo ai kishte shuem pak gjak dhe laborantja nuk mund te i'a merr kshtuqe ajo i'a thith gishtin dhe i'a merr gjakun dhe i thot se do jene me vone rezultatet.
Plaku i thot a i beni edhe analizat e urines ne kete menyre???
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:38 pm

Polici po e ndal shoferin e pit dhe po i mban ligjerata: "Duheni me qenë të vetëdishëm,që pas marrjes së alkoolit,duart sa ma larg vollanit!
Pak po ju duket që jam i pit, plus po doni mem shti me i gra edhe pa dur a?
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:38 pm

te dua kur fle te kem pran te shtrrengoi te perqafoi me mungon kur me ik sdjehem rehat pa ty o jasteku im heheh
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:39 pm

ka qene nje here nje burr dhe nje grua ato kan pasur nje djal dhe nje nat burri i thot gruas oj zemer ngrih kembet dhe djali i ndegjon dhe shkon ne shkol dhe pyet profesorin profi a ka zemra kemb profi ja kthen jo po pse mbrem babi tha oj zemer ngrih kembet
hiihihih
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:39 pm

ka qene nje here gjermani italjani dhe shqiptari ne nje pishin dhe kto e bejne kush de hudhet ma bukur ne uje dhe kush de nxjere ma pak pika jashte dhe hudhet gjermani nxjer 3 pika jasht hudhet italjani 2 pika hudhet shqiptari 0
dhe hudhen perseri dhe gjermani 2 pika kurse italjani 1 dhe shqiptari perseri asnji dhe aj komentatori thot i lutna shqiptarit hudhet ne uji e jo ne beton hehehehehhe
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:39 pm

ka qne nje her hasa dhe husa dhe ato jan duke fjetur me nje dhome dhe e harrojne dritaren hapur dhe ne dhome hyn xixellonjat dhe hasa i thot huses hik huso se vajn mizat me batarija
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:39 pm

un dua te lidhem me nje vajze nga 13 der 16 vjece
kush eshte e interesuar te marri add time
undeathboy@live.com
youfaleminderit per mirekuptimin
you lutemi sa me shpejt te jete e mundur se po mbaroj
you lutem stafi lejoni qe ky mesazh te dale faleminderit dhe youve
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:41 pm

ishte nji shok i imi dhe kishte hy mes dy vetave qe u vinte era gojes . ma mori tel mua dhe e kishte shkrujt aty [KAM HY MES DY AROMAVE]pasi dolem jashte ata dy na qerasen me nga nje RED BULL kur ja pret ky shoku .si ka mundesi mo u hiki era gojes?! hahha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:42 pm

E ndjek gruaja burrin per me rreh e burri hin ner magje i thot gruaja dil prej atyhit ja kthen burri nuk dal gruaja dil po te them oooo nuk dal burri njeher fol
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:42 pm

Ish kan njani me punu ne Angli se e kish qu baba i vet.Pas ni qendrimt prej 4 viteve kthehet ai personi nga Anglija dhe e pyt bab i vet se bir a punove a bane naj lek bir i thot jo valla se atje thmija 4 vjet pe dike anglishte n'gishta.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:43 pm

Ish kon ni gru e kish pas ni qen edhe qeni e kish pas emrin Bir ajo osht hyp ne tren me to edhe qeni osht pshurr ai i trenit i ka thon kush e boni shurren ktu ajo ja ka kthy valla bash bira jeme .
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Mon Jun 29, 2009 11:43 pm

ish kan niher ni hoxh e kish pas grujen kurv edhe gruja e hoxhes ka shku me nifar ALIJE ku ni dit alija kla vdek edhe hoxha ka ku me ja lajt xhenazen edhe tu ja lajt alis i ka met kari qut edhe tu e lajt hoxha alis ju ka kput kput edhe hoxhes i ka ardh marre me cit ati te shpija alis e ka marr e ka shti ne xhep karin e alis edhe kur ka shku ne shpi e ka cit ne bordhog kur ka shku gruja hoxhes mderdh bordhogun i ka thon hoxhes a paska VDEK alija
hehehe
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi