Humoristike!

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:07 pm

ish kan nje fshat i prapambetur kurr skishin pa me sy vetur edhe nje dit shkon nje njeri me nje fiq vrapojn krejt me shiqu se qfar eshte ajo pas pak shkon nje autobus dhe njeri bertet ikni se tu ardh nana e vet
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:08 pm

nje femij i thot nje te rriturit a ki me mi dhan 1 euro ai ia kthen thot as 1 cent nuk e kam ia kthen femiu thot un spo te lypi cent por euro
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:09 pm

nje femij i thot nje te rriturit a ki me mi dhan 1 euro ai ia kthen thot as 1 cent nuk e kam ia kthen femiu thot un spo te lypi cent por euro
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:09 pm

SHENJA E VEQANT Nje gruaje i kisht hupur burri dhe per kete shkon ne polici: -Mos u merzitni do ta gjejme.Tani me thoni a ka ndonje shenje burri juaj? -Jo s'ka,por kur do te gjendet,do te ketë!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:09 pm

TAKSI Nje tip po udhetonte me taksi ne Prizren.Kur mberiten ne adresen e caktuar,yaksimetri tregon 4euro.Pasagjeri i jep shoferit 2euro dhe zbret. Zoteri,duhet 4euro,ju lutem-i thot taksixhiu. Po ne a udhetuam te dy? Ti nuk do te paguan?!!!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:09 pm

Noli mos e terhiq qenin nga bishti se do te kafshoje! Mos u boj merak mami,se koka eshte nga ana tjeter!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:10 pm

ne prishtin, dy vajza hecnin rruges dhe njeri nga udhetaret i thot:shikoji leisbaikat dhe ato ia kthej:sjemi leisbaika jemi te malisheves
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:10 pm

nje nxenes shkruan nje leter dhe mesuesja e pyet kujt po ia shkuan kete leter vetes i thot nxenesi.Qfar i ke shkruar vetes i thot mesuesja.nuk e di se ende se kam lexuar ia kthen nxenesi
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:10 pm

shkon nje dite nje djal ne furr dhe ithot furragjise a i keni 200 buk ai i thot jo dhe djali shkon vjen diten tjeter perseri e pyet a keni 200 buk i thone jo dhe furragjia pyet shefin a ti gatuajme 200 buk neser se ndoshta vjen perseri ai kur shkon te neserme a keni 200 buk ata i thon po djali thot zor qe ju shiten
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:10 pm

nina nona neper mal e kom djalin sa ni kal nina nona neper grop qiken e kom sa ni lop nina nona ne feder 100%ki me u bo peder...!!!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:11 pm

Ka qen njeri edhe shkon ne Gjakov dhe futet ne nje banes edhe e pyet pronarin e baneses:"KAM DEGJUAR SE NE GJAKOV KA PEDERA SHUM; A ESHTE E VERTET??:dhe ky pronari ja kthen i thot sdi po e pyes grujen time Bashkimmmmmmmmmmmmm kush nuk e kupton leta lexon edhe ni her me kujdes
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:11 pm

ishin kan dy vllazni e vjedhin lira e i thot vllavi madh aty tvoglit shko mere ni vag mi mat lirat edhe kur te shkon vllavi vogel te kojshija mi leyp vagen aj ai i thot shka po te vyn thot pom vyn po mos kujto qe po matum lira aj e mer vagen shkon ne shpi edhe pi masin lirat edhe tu i mat 1 ti 1 un 1 ti 1 un edhe i madhi i mer 2 ma shum se i vogli edhe tash vllavi vogel thot jo une pe mar edhe njo edhe e mer e she qe dikush po kqyr po dritare edhe e mer nje teg te vages edhe e gjun kur e gjun e rrok kojshijen shka e ka mar vagen edhe bjen aj ne tok e she edhe thot qyty ja kom mar vagen edhe ka ardh me kshyr shka mi boh e marin e shtin ne ple edhe te nesermit thojn ka hup filani edhe vin policija vin me vet kush e ka myt vllavi vogel i thot policis mos meno qe e kena myt na edhe e pagujn policin qe e kan myt kojshin edhe meten edhe vllavi vogel edhe vllavi madh pa as ni lir ?
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:11 pm

nje njeri i hutuar por shum i pasur kish dy mace ato macet shkotrronin shum gjera ne zyren e te pasurit nje dit ai urdheron nje sherbyes te bej nje vri te madhe qe te mos futet macja evogel haha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:12 pm

operacioni u krye me sukses mirpo pacienti vdiq...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:12 pm

Vdekja dhe tradhtia
Nje grua e tradhtonte burrin e vet qdo dit sa qi burri gjith e nxinte edhe kshtu u msue por kur erdh ni dit prej pune e gjet buken te shtruar dhe gruan e buzqeshur e cila i tha burr kam vendos dhe ma nuk do te tradhtoj burri peson infrakt...ky ne ate bot takohet me nje njeri dhe e pyet ai njeri pse vdeke ti ky i pergjigjet... po ti dhe ky i pergjigjet po ta kishe hap frizin do te kishim shpetuar qe te dy .
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:13 pm

Një djalë vrapon I gëzuar te babai I tij.

-Baba , a do të më blesh një daulle?

-Do te bësh zhurmë more bir!

-Mos u shqetso,baba,do t’I bie kur të jesh në gjum..
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:13 pm

niher 2 pijana e kerkojn ni taxi jan te pit ato edhe e gjojn taxini thojn sa pare mer ti per 3 vet i thot taxisti po ju 2 kokshi pianat - thojn po ti a nuk po vjen me ne a hahahahhaa
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:13 pm

kryeministeri Bajram Kusumi pasi e mori besimin e parlementit,menjher e lajmroj gruan e tij ne telefon dhe i thote : grue banu gati se sonte ke me fjete me kryeministrin ajo ja kthen thote :pse ae paskan lushu ramushin a...
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:13 pm

ish kon njoni edhe kish shku ne zvicer me lyp pun eshe kur shkon atje nuk gjon pun,po qka me bo shkon ne kopsht zoologjikedhelyp pune.shefi ithot po ne zavensojsh majmunin veq ai na mungon shqiptari i thot po, edhe vin me vizitu disa njerz kopshtin edhe ai tu livrit e lshojn ato hekrat edhe bjen posht te luanat edhe ky tut tho mos pom hajn.
Ata i marin er edhe i thojn a shqipter je po shuj mos bon za se edhe na shqiptar jena.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:13 pm

Ka qene nje mesuese, dhe ne klase nje dite, njeri prej nxenesve(Beni) e vizaton nje mize ne bange. Pastaj mesuesja duke kaluar e sheh mizen dhe don me myt me dore. Por, kur i mshon banges e thyen doren. E pastaj mesuesja e merr Benin dhe shkojn te babi i tij. Kur shkojne babai e pyet mesuesen cka ka ndodhur,mesuesja i a kthen: Djali yt e ka vizatu mizen ne banke e une mendova me myt,por e theva doren. Babai i Benit ia kthen; Ihaaaaaaaaa, ty kurgjo s`tpaska boo.Mua ma ka vizatu pidhin ne der e une e kom thy Karin ti pe kan Doren
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

isha duke ecur edhe takova ca budallenj i pari tha a e din se ku ka te mencur e pyeta qfare te duhe qe te rri me ta se kta te tjeret jane budallenj i dyti tha e din se ku jan politikanet e pyeta cfare te duhen poo te ri me ta sepse me keta budallenj nuk mund te rri sepse nuk din asgje per politiken pastaj i treti tha a e din se ku mbeten budallenjt e pyeta qfare te duhen qe t'iu tregoi qe te dyve se shqoerine me te madhe ekane me mua aauhauau
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

NJE DITE ME NALI POLICIA MTHA A DONI KAJSIA,KAJSIA PA PJEK MILLOSHEVIQI KA DEK
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

hasa e hysa e kishim banesen ne katin e 100.nje dit duke hipur ne banes hasa i tha hyses:
hys dua te tregoj diqka
lere kur te mberrijme ne banes-tha hasa.dhe kur mberriten te banesa e tyre (d . m. th ne katin e 100)hasa i tha qka deshte te me tregosh?hysa tha:
i kam harruar QILESAT e baneses ne MAKIN (HaHaHahHAHhahHAHhahHA)
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

difekt shendetesor

nje djale,qe nuk degjonte mire nga veshet,hyri ne nje banjo,ku po bente dush nje biondine.ai i futi menjehere duart,dhe filloi ta puthte.mos me prek i tha ajo se une jam me side!ska gje i tha djali se edhe une jam ne shkolen e shurdhmemeceve.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:15 pm

totali

dy police shkojne te marrin rrogen dhe shohin listen

mhilli 150.000leke
ndoci 150.000leke
totali400.000leke
nje nga policet inatoset dhe thote:si eshte kjo pune,ne rrime si qena e kete totalin se kemi pare ndonjehere ne sherbim dhe merr me shume leke se na.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi