Humoristike!

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

u kon ni djal edhe i dashurum shum edhe ka shku ne bibotek e ka kshyr me vemendie at qiken ajo qika kur e ka pah qe po e kqyr i ka thon qka po kqyr zemra jeme i takon dikujt tjeter aji ja ka kthy ti ki edhe organe tjera
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

ish kon ni klas krejt me vajza edhe vjen ni profesore e thot kush asht budalle qohi nkam askush sqohet veq ni vajz e i thot profjaa a budalle je ti aa kjo ja kthen jo oj profe amo pom vjne kesh met lon vet ahah(profja u kon vet nkom)
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

kish qen hasa e hysa edhe ish qen banesa 100 kat edhe hasa hysa ishin kan ne banesen 100 kat ka qen cumenti i kalter edhe hasa i ka than hyses kshyre si tash pishin ti viq qesh edhe hysa kur ka ra aty ka qen cymenti i kalter edhe hysa ka ra tu kesh kur ka ra edhe hasa qesh qesh hys une e theva kemben e ti po qesh:P
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:45 pm

me kujtohet si sot kur ika me not ne belgjike ishin vitet 1920 dhe kur mora vesh se ne fshat kishte plase uria u nisa me 200km ne ore dhe i dhashe celsat e katerfenershit plakut ne dore a kupto
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:45 pm

me kujtohet si sot kur ika ne belgjike qe blem kalin tende te bardhe dhe thashe:to selve enejshen disqe llaska dhe floket ekstejshen
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:45 pm

ta dha baba doren dhe sta dho se ta dha baba se mos do ta kishte dho baba do ta kisha dho(prtokalli)
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:45 pm

Lesh perfundi, lesh permbi qoje kamen me ta shti.
pergjigja ( Qerapa )
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:46 pm

TRE ENGJUJT
U TAKUAN TRE ENGJUJ NE QIELL NJERI ISHTE GJERMAN NJERI ITALJAN DHE TJETRI SHQIPTAR.ATO E PYETEN NJERI TJETRIN PSE KISHIN VDEKUR GJERMANI THA:UNE JAM KETU SEPSE BLEVA NJE FERARI DHE COJA ME SHPEJTESI DHE BERA AKSIDENT.
ITALJANI THA:UNE BLEVA NJE BMV DHE I JEPJA SHUM DHE BERA AKSIDENT.
SHQIPTARI THA:UNE BLEVA NJE AUDI PER QEJFIN TIM EDHE VDIQA NGA URIA.HAHAHA
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:46 pm

Nje dit mesuesja i pyet nxensit se kush ka deshir me mesuesen qe prej jush te shkoj ne parajse le ta ngre gishtin dhe te gjith nxensit e ngrejn gishtin perpos 1 vajze te ciles i afrohet mesuesja dhe e pyet pse ti me nuk po e ngre gishtin a nuk po do me shkue ne parajse vajza ja kthen po msuese dua dua edhe une mirpo mami im me ka then qe prej shpije ne shkolle e prej shkolle ne shpi me shkue....
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:46 pm

Nje djale i thote babait te tij:-babi a do te shkojme sivjet ne skijim?dhe babai i pergjigjet:po...shiko djalo,40 per qind do te shkojme dhe 100 per qind nuk do te shkojme
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:46 pm

ne nje spital psikiatrik nuk kishte me vende dhe nje staf petagogjik po kontrollonte per ndonje te sheruar.te gjitheve iu dha nga nje pjate bosh dhe iu tha:hani sa te doni.
te gjithe hanin ne pjate bosh po vetem nje nuk po hante.te habitur menduan se ai ishte sheruar.kur e pyeten pse spo hante iu tha:po pres te ftohet supa
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:47 pm

e pyetin femijen si e ke emrin ,ai pergjigjet si gjyshi,e gjyshi si quhet pra i thojn atij.Ai thot si un de.!!!!!
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:47 pm

kan qen tri qika ata kan folur ma shum me´ll´. edhe nena u thot:kur te vjem msitit ju mos folni hiq.edhe vin ni msit.ata spo folin hiq.edhe u derdhet pasuli, njera thot oj nané u derdh pasulli, tjetra thot:po ti hiqja kllapakin, e treta po thot, llumi une
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:47 pm

jan kan 3 budall ato kan dit veq ka ni llaf tfolin.tu hec per udhe e gjejn ni njer tmajtem , kur vajn milicija u thot kush e ka majt ata? njani thot un, aj thot po pse e kini majt? tjetri thot per ni kill soxhuk.aj thot po a tvu qoj nhapsane.tjetri thot haaha moti skina kan hehe
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:47 pm

kish qen hasa edhe hysa edhe tash nje dit duke ecur rane ne nje grop edhe ata jun mundu me dal edhe sun kan dal derisa u bo nata edhe hysa ka than:un pe provoj edhe niher edhe po shkoj ne shpi hahahahahaha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:48 pm

ish shku hasa me bicikel mi ja ble babes te vet ni paqet me cigare edhe kur kish mrri e kish lan bicikllen jasht edhe ne at moment u dek ni gru edhe hasa ja ka nis me kaj per bicikel edhe u ardh ni njeri ja ka bo mos kaj se u kan e vjeter ajo ja ka bo e vjeter e vjeter po i kisha hyp edhe nja 2ose 3
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:48 pm

A e dine pse nuk han pula çokollat?

Pula nuk han çokollat për shkak se psataj ven voeve ben kinderjaja hahaha .....
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:48 pm

Ja na erdhi ora e gjeografis sa jam i trishtuar por si une dhe cdo femi mesimin se kam mesuar erdhi mesuesja me shkop ne dore per te na qelluar viti i ri do te na gjeje ne spital te shtruar.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:48 pm

ishin kan dy vet edhe njer ma trim pak e vet tjeteerin apo ta prish najkush (ky ka kuptimin a po te ngux naj kush ) ky ja kthen po bre nanen vec arsenali me qiti ne ket jav 230 euro hehe
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga floroS prej Wed Jul 01, 2009 1:49 pm

eee 'Vllezerit Qesharak' , keni postu barcaleta per 3 vjet te lexojme Very Happy
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:51 pm

ishin kan dy vet edhe njer ma trim pak e vet tjeteerin apo ta prish najkush (ky ka kuptimin a po te ngux naj kush ) ky ja kthen po bre nanen vec arsenali me qiti ne ket jav 230 euro hehe
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga mendy prej Wed Jul 01, 2009 1:57 pm

ish kan ni profesoresh i bijologjs edhe tu spjegue per zemren ni djal e pyt asimtaren aka zemra kam profoseresha i tha jo more ska zemra kam walla se di profoserersh une baben po e nije tu than zemer qoj kamt haha
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi