Humoristike!

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:02 am

u kan ni lepur tu pi cigare edhe ka ardh aty ni lop edhe i ka than:e more lepur ti kaq i vogel po pish cigare.lepuri i tha:ec moj ti kqyre vetin lopa e plak i ki qit cicat jasht heheheehehehehhe.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:02 am

U kan dardani edhe albani tu lujt play station albani ja shti gishtin dardanit dhe dardanit ju dredhen flok.dhe arbi pordhi ne shish..Edhe QEkaqq ska moo..:senn ske kush e lexon veq lodhet hahahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:03 am

Isha pas martu Zeqa i njizhancint edhe nesje hyn dhenderr edhe para se me ja nis te qimes po e pyet nusen a po don kafe a po don mu qi ajo po i thot jo kafe kum pi gjith e te qimes veq zanin ja kum ni. Edhe po e nxan Zeqa nusen e pe qin . Nejse kaloj ajo nate e qeshtu kaloj nje muaj nje dite Zeqa e pritke njanin per nifar Pazari me ba me ta po aj u vonu dikur po i thot nuses ne qoft se vjen filani tregoj qe kam shku ne treg se shkova ne treg ta kryej tregun bile e ti shtine mbrenda edhe jepi kafe deri sa te vi une. Edhe 10 minuta masi te del zeqa veq kur te vjen qaj personi qe e pritke Zeqa edhe e shtini nusja mbrenda edhe po e pyet nusja a po do kafe a po don mu qi aj musafiri mbet i habitur po e pyet nusen a vonohet Zeqa hiq ajo tha nashta edhe nja 40 minuta vjen,eh mire po thot musafiri po du mu qi pra nusja po i thot prit pra deri sa te vjen zeqa te qin po te knaqke.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:04 am

nje xhaje duke ecur ne autostrad me biciklet i kputet zingjiri dhe nuk din ta rregulloje,ne ate moment i nxjerr doren nje ferrari qe po kalonte. ai me ferrari ndalon dhe i thot gjaja: a mundesh te me terheqesh deri ne X vend?
- po i thot i zoti ferrarit. i thot gjaja kur ti bie ziles do te thot qe te ulesh shpejtesin! ok i thot shoferi dhe vazhduan rrugen.. kur po ecnin nje me lamborgini e parakalon me nje shpejtesi te madhe dhe nxehet ky me ferrari dhe thot:-ai me ate makin dhe un me ferrari te me parakaloje!? dhe vazhdo e ecenen me nje shpejtesi te madhe.. aty kalojn nje postobllok policie... ai polici shkon te shefi dhe i thot do te lej punen. po pse i thot shefi? sepse shikova nje ferrari ce po parakalonte nje lamborgini me 200 km ne ore, po kur shikoj nje xhaje mbas ferrarit me biciklet qe po i binte ziles per parakalim..... hahahahha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:04 am

u kan ni her ni gru e ni burr edhe kan pas pula me shit
burri i ka than une po shkoj pun e ti nese vjen najkush shite naj njo por
ma pak se 20 euro mos e shit
vjen ni njeri thot pe blej
1 pul edhe ajo shkon me nxan
edhe tu e nxan
koqak i met kryt edhe ku
njeri ja jep do turra
e kjo gruja ja bon o ma
se ta la per 5 euro
kur u ardh burri
ja ka
bo a e shite naj njo
ka than po
sa e ke shit
5 euro
qysh????
po 5 masi ma nxani kryt koqak hahahah
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:04 am

kishte cen nje burre dhe kish pas nje mace nje dit vendos ta hudh macen merr bicikleten dhe ik nga shtepija dhe e hup macen kthehet ne shtepi ky dhe e shef macen aty dhe thot ok ta rregulloj neser ty del te nesermen dhe ik shum larg dhe e hedh macen por kur kthehet ne shtepi prap maca ishte kthy cmendet ky dhe vedos ta coje shum larg macen niset me biciklet dhe i bjen rrotull venit ky dhe shkon shum larg e hedh macen dhe niset per ne shtepi por kur hec pak kupton ce kishte humb rrugen merr gruan ne telefon dhe e pyt gru a ka ardh maca ne shtepi po i thot gruja nise ketej se kam humbur un.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:04 am

Kane qene nena dhe e bija nena i ka thene mos hyp ne makine me askend the kjo nje dite nje njeri i tha a po vjen me mu te me tregosh shtepine dhe kjo shkoi.Po kur shkoi ne shtepi dhe i tregoi nenes i tha ''Oj budallic a te kum thone mes me hyp kerkun \ po kjo vajza i tha ja kum bo rrafsh se jam hyp ne motor .Ahahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:05 am

Tre qente ishin ulur prane e prane dhe ujku aty, me ne fund ujku i mbledhi dy qente dhe e hengri te madhin. Pastaj edhe te mesmin por pastaj mbeti dhe i riu, dhe i tha duhet te te ha dhe ai nuk pranoi i tha aaaaa shiko qfare kam ne kembe the uli koken e shikoi kur uli koken nuk kishte asgje dhe ja fut fut ia mbeshoi shkelm dhe ai tha po sqenka gje more se te hash e te ngopesh gjithmone nuk ben .
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:05 am

A e din dikush se qka është forja?...
Forja është e ngjashme si kur hyn në një dhomë të rrumbullakët dhe shkon ulesh me një qoshe.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:06 am

Kishte qen nje her nje njeri dhe ai kurr skishte par tren dhe vendosi qe ta shihte dhe te shetitej dhe kur shkon me ble bileten e pyt ni njeri se si doket treni ai thot asht i gjat i zi .te nesermen ai shkon te stacion dhe e pret trenin paritmas kalon nje zezak i gat dhe ai shkon i hidhet ne shpin zezakut ai habitet dhe i thot qfar po ben ai thot vazhdo vazhdo se kam paguar bileten
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:06 am

u kon komandanti edhe e ka thir ushtrin e vet jau ka bo kejt qa e kan kry shkollen dej n'fund let dalin ni resht kejt qa e kan kry veq shkollen e mesme let dalin ni resht edhe kejt qa e kan kry filloren ni resh kejt jon dal veq nja u met e ka vet komandati qa u bo me ty ky ia kthen une skom kry kurgjo ja bon komandanti po a ani dil mas meje ti hahahhaa
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:07 am

ish kon hysa edhe hasa edhe e kan ble 1 radio edhe u kon ni mi mrena edhe jan shku en shpi e kan shti en rrym edhe miun e ka kap rryma edhe u dal jasht edhe hasa ka thon ooooooo ngaj hys se na iki kengtari haha...?
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:08 am

Ish kon ni arush me ni dhom edhe i thojn shqiptarit, amerikanit edhe gjermanit me hi mu rreh me arushen.Hin amerikani i pari e rreh arusha edhe e myt.I dyti hin gjermani edhe ato e myt arusha.Kur te hin shqiptari arusha i thot:
-Hec bre se po te shqiptarin e nones se je msu me fitu ti neper vica - edhe e myt edhe shqiptarin
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:08 am

Ishin kon ni burr edhe ni gru te dyt shum te bardh me flok me vetlla me krejt te bardha.Edhe e bojn ni thmi e ai thmija osht i kuq flokt e kuqe vetllat e kuqe e krejt.Shkojn te mjeku edhe e vesin pse kta dy te bardh e thmija i kuq.Mjeku i vet se sa her boni seks
-1 her ne mujt - thojn ata
-Osht puna e ndryshkit
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:09 am

Shkojn Rugova edche Thaqi te Papa ne Vatikan.Kur te shkojn Rugova i din rregullat ja puth doren Papes edhe ulen edhe Rugova i thot Thaqit mos fol ti se ti nuk din.Masi te bojn pak muhabet Papa i thot kamarierit birna do verë te kuqe me pi.Kur t'ja bin verën Thaqi i thot Rugoves qka osht kjo.
-Shuj bre - i thot Rugova - a te thash mos me fol.
Papa e shef qe Thaqi nuk pe din qka osht vera edhe i thot:
-Kjo, biri im osht gjaku i Jezusit
-Falemnderit - thot Thaqi - veq ska pas vyjt me pre Jezusin per neve.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:09 am

gerta hyri ne shkoll te re pas 3 ditesh mesuesja i dergoj mamas se saj 1 leter ku thuhej `Z.diana VAJZA JUAJ KA FILLUAR TI GODASE TE GJITHA SHOQET E KLASES.`` dhe keshtu mamaja e saj u paraqit ne shkolle dhe i tha vajzes Perse i godet te gjitha shoqet e tua?? gerta ja ktheu mesuesja te ka genjyer mami sepse njera me shpetoj nga dora.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:09 am

Ish kan niher gjermani,amerikani edhe shqiptari.Kta te tre kishin vjedhe gjera te vleshme.Policia po i ndiqte,te nga frika ishin hypur me nje ndertes dhe po urinonin nga frika,amerikani dhe gjermaini urinojn normal ndersa shqiptari me nderpremje.Ata te dy e pysin pse po urinon me nderpremje ai thot po friksona se mos policia po ndqiten nalt permes urines :P:P
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:09 am

ishte njeher usa dhe asa ata kishin shkumun me ni dicon ci queshte amerik ene ata kan imun brenda dhe kan fillu te an tmarin sende ene ikin kur ikin u del aj shefi diconit ku shkoni pa pagju asa i thot shiko si lexon ktu a mer ene ik
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:11 am

ka qon ni papagall edhe esht mberzit edhe ka ik prej kafazi edhe ka ec rruges edhe e ka pa ni Maqedonk edhe i thot "sho tie more pile" edhe papagalli ja kthen "Pilet edhe Koqet ti ashh vet
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:11 am

Kan qenë një herë e një kohë dy shokë,Ari dhe Besi dhe nisen të shkojnë në New York,mirëpo Besi është shumë i mërzitur dhe e pyet Arin,i thotë:po ne si do të shkojmë në Amerikë kur nuk e dimë gjuhën angleze dhe Ari ia kthen:po vetem i shtrëngon pak dhembët del si anglisht.Se anglishtja është e njejtë me shqipen.dhe kur zbresin nga aeroplani hipin në taxi të verdhë,gjatë uhdetimit i pyet taxsisti:Nga jeni(me dhëmbë të shtrëguar flet) dhe Ari ia kthen :jemi nga Kosova(dhe ky me dhëmbë të shtrënguar) dhe bëjnë goxha muhabet ,e kur pas një kohe e pyet Ari taxistin po ju nga jeni(gjith biseda zhvillohet me dhëmbë të shtrëguar,me ate idenë që po flasin anglisht),i përgjigjettaxisti:thotë edhe unë jam nga Kosova.Dhe Ari i nervozuar thot:po pse nuk po tregoni pra që të mos flasim anglisht me juve.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:11 am

un jom vllau i qakit dhe nese ka bir nane qe um del perpara veq tum tregon okey veq qita pata me than ...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:13 am

ishin dy persona edhe fyn me vjedh ne nje bashqe molla edhe njoni tjetrine hyp ne shpin edhe aiq e asht ne shpin te kty tjetrit me thas mbledh molla e ky qe po e ban ket ne shpin sbon sen veq e man ket edhe masi mbledhin shum thas me molla i zen pronari i bashqes tu vjedh edhe ky qe ka qen ne shpin ban be edhe thot pasha zotin kama jeme ska shkel ne bashqen tane e ky tjetri qe e ka bajt ket ne shpin thot pasha zotin durt e mija skon prek molla...!!!
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:13 am

Ne fund te gushtit piqet rrushi e prej zjarrit behet prushi mos kujto se kthehem prap se e djeg zemren e sta jap .........
ke ba qa ke ba une gja spote kerkoj tash e teqe je me mua ti e din se une te dashuroi ................
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:13 am

ishte nje fer ni nieri ai e bleu nje mercedes dha i shkoj ta provonte shpejsin e tij duke i grar 200,220... dhe ra ne radar polici e ndiqte at dhe ai tha kurr nuk u me zen polici dhe ju harghua karburanti dha e ndali polici Polici tha:pse nuk u ndale Ai ia ktheu: sepse nje polic ma tradhtoj me gruan dhe mendova se po don ne ma kthesh prap hahaha
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.

Mesazh nga amir prej Tue Jun 30, 2009 12:14 am

ni dit kan qene dy plaka edhe njona prej tyre ka mbajtur telefon dhe asaj qe ka mbajtur telefon i vjen ni sms dhe i thote plakes tjeret qyyyyy me erdhi ni kuleter.hahah
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humoristike!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi