Reali përgatit 70 milionë euro për Kaka

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Reali përgatit 70 milionë euro për Kaka


Edhe pse ka deklaruar vazhdimisht se është i lumtur te skuadra e tij, superylli i Milanit Leite Kaka është vazhdimisht shënjestra kryesore e shumë skuadrave evropiane, të cilat ofrojnë para të mëdha për të siguruar shërbimet e tij.

Lajmet më të reja vijnë nga Spanja, sipas të cilave Real Madridi është gati të bëjë një ofertë shumëmilionëshe për ta transferuar brazilianin në Bernabeu.

Sipas “Sport”, pretendenti kryesor për president të Los Blancos, Florentino Perez, është duke përgatitur 70 milionë euro për ta rrëmbyer brazilianin nga San Siro, si dhe do t’i ofrojë një pagë që ka vlerën 12 milionë euro për sezon.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi