Zhirkov të mërkurën anëshkruan me Chelsean?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Zhirkov të mërkurën anëshkruan me Chelsean?

Chelsea dhe Barcelona janë të interesuara për shërbimet e lojtarit të CSKA Moskës, Yuri Zhirkov, ndërsa sipas informatave të fundit pritet që në mesjavë rusi do të nënshkruajë me Blutë e Londrës.

E përditshmja “Sport-Express” njofton se të mërkurën 25- vjeçari do të udhëtojë në Londër për të nënshkruar një kontratë katërvjeçare me Chelsean.

Mbrojtësi i krahut, i cili mund të luajë edhe si mesfushor anësor, do t’i kushtojë Chelseat 20 milionë euro.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi