12 fansa të Jackson bëjnë vetëvrasje

Shko poshtë

12 fansa të Jackson bëjnë vetëvrasje

Mesazh nga floroS prej Tue Jun 30, 2009 7:52 pmFansat fanatikë të Michael Jacksonit janë goditur shumë nga vdekja e Mbretit të muzikës pop, kështu që mësohet se së paku 12 prej tyre kanë bërë vetëvrasje.

Legjenda botërore e muzikës ndërroi jetë të enjten pas një arresti kardiak, ndërsa miliona fansa anembanë botës janë duke mbajtur zi për humbjen e yllit të tyre.

Sipas themeluesit të faqes MJJcommunity.com, Gary Taylor, disa prej tyre e kanë pasur të vështirë ta pranojnë vdekjen e Jackson dhe i kanë dhënë fund jetës së tyre.

“E di se është rritur numri i të vdekurve, tani shifra është 12. Është një situatë shumë serioze në përjetimet e këtyre njerëzve, mirëpo Michael Jacksoni nuk e ka dashur një gjë të tillë. Ai do të dëshironte që ata të jetojnë”, ka thënë Taylor.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ss

Mesazh nga floroS prej Tue Jun 30, 2009 9:49 pm

Mund te shihet se sa te lidhur kane qene fansat e M.J me idhulline tyre . Sad
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi