Eto’o: Asnje oferte nga Manchester City

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Eto’o: Asnje oferte nga Manchester City

Sulmuesi i Barcelones Samuel Eto’o pergenjeshtron lajmin e ofertes ‘stratosferike’ te Manchester City dhe konfirmon se do qe te qendroje ne Barcelone.
“Oferta stratosferike e Manchester City nuk ka ekzistuar asnjehere. Lajmi eshte thjesht nje skenar i pergatitur nga drejtuesit e Barcelones per te nxjerre Samuel Eto’o ne shitje”- tha ne nje konference per shtyp agjenti i lojtarit Jose Maria Mesalles.

“Eto’o ka shprehur deshiren per te qendruar ne Barcelone por nese kampione e Europes nuk do te deshironin me sherbimet e tij, ai nuk e perjashton largimin”- ka perfunduar Mesalles.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi