'Bomba' e Arshavin: Dua Barcelonen

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

'Bomba' e Arshavin: Dua Barcelonen

Pas deklarates se Cesc Fabregas e cila beri me dhimbje koke jo vetem trajnerin e Arsenal, Arsene Wenger por edhe tifozet e "topcinjeve” vjen nje tjeter lajm shokues por kete here nga rusi Andrei Arshavin.

“Nese do te kisha mundesi te luaja me Barcelonen do te isha vertet i kenaqur pasi e di qe atje mund te fitoj gjithcka”- citohet Arshavin nga gazeta britanike “The Sun”

Andrei Arshavin ishte blerja me e madhe e Arsenal ne merkaton e janarit. 28 vjecari u transferua nga Zeniti i Shen Petersburgut per ne Londer per 20 milion euro dhe tekniku francez Arsen Wenger nuk ka ndermend te humbe sherbimet e lojtarit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi