Familjaret marrin trupin e Michael Jackson

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Familjaret marrin trupin e Michael Jackson

Trupi i Michael Jackson i eshte dorezuar familjes se tij pas autopsise qe do te percaktoje zyrtarisht shkaqet e vdekjes.
Lajmin e beri te ditur zedhenesi i Institutit te Mjekesise Ligjore ne kontene e Los Angeles. Trupi i mbretit te pop-it eshte marre nga familjaret, te cilet arriten te evitonin dhjetera fotografe dhe kameramane.

Nuk eshte caktuar ende data e funeralit per yllin e muzikes i cili u nda nga jeta ne moshen 50-vjecare.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi