Thashethemet e para pas vdekjes se Michael

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

30062009

Mesazh 

Thashethemet e para pas vdekjes se Michael

Pas vdekjes se Michael Jackson jane ish te afermit dhe puntoret e tij ata qe dalin tani te flasin per jeten e tij ne ditet e fundit, ndoshta disa te verteta dhe disa genjeshtra, por nje gje eshte e sigurt qe Mbreti i Pop-it nuk do te mund as ti pohoje as ti mohoje dot me deklaratat e tyre.

Kete rradhe eshte ish dado e tre femijeve te tij, 42 vjecarja nga Ruanda Grace Rwaramba ajo qe flet per momente nga jeta e Jackson para se te vdiste ne menyre te mistershme.

“I kam kryer shume here pastrim te stomakut per t’i pastruar perzierjet e rrezikshme te barnave farmaceutike qe konsumonte. Merrte aq shume barna saqe ndonjehere dukej aq keq dhe une i ndaloja femijet qe ta shikonin. Nje dite thirra mamane dhe dhe motren e Michael dhe u thashe qe t’i mbushnin mendjen per te hequr varesine ndaj ilaceve, por kjo gje e nxehu jashte mase Michael i cili me pushoi duke me akuzuar per tradheti pas 17 vjet pune”- tha Grace Rwaramba.

Sipas tabloidit anglez “News of the World” kujdestaren e femijeve te Jackson pak caste pasi ai ka vdekur e kane marre ne telefon familjare te tij dhe e kane pyetur “di gje se ku i mbante parate? Ne realitet Michael ishte shume troke detyrohesha i jepja karten time te kreditit per t’i blere dhurata femijeve te tij”- shprehet Grace Rwaramba.

Por duket se polemikat jane te destinuara te zgjasin me muaj. Familja e popstarit akuzon dr. Conrad Murray kardiologun personal i Jackson si te paafte dhe fajtor ne vdekjen e tij.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi