Blige në film

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20032009

Mesazh 

Blige në film


Filmbërësi Tyler Perry do të sjell ca ‘soul’ në ekranin e madh. Ai ka nënshkruar me këngëtaren e muzikës R&B dhe Soul, Mary J. Blige, për të aktruar në filmin e tij të ri "I Can Do Bad All By Myself".

Në këtë film, Blige do ta luajë rolin e një menaxhereje të një klubi të natës. Këngëtarja për herë të parë ka aktruar në hit-serialin televiziv “Entourage” në vitin 2007.

Filmi “I Can Do Bad All By Myself” pritet të jetë në kinema në shtator të këtij viti.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi