Mancini në krye të listës së Portsmouthit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Mancini në krye të listës së Portsmouthit

Roberto Mancini mund të angazhohet si trajner i Portsmouthit, njofton "The Daily Express".

Që nga shkarkimi tek Interi, Mancini nuk e ushtron më profesionin e trajnerit, ndërsa gazeta britanike shkruan se ‘Pompey’ e konsideron atë si favoritin kryesor për ta zëvendësuar trajnerin Paul Hart.

Megjithatë duhet të presim që të zyrtarizohet blerja e Portsmouthit nga Sulaiman Al Fahim, dhe pastaj do të ndryshojnë gjërat.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi