Ballack: Blutë janë të etur për sukses

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Ballack: Blutë janë të etur për sukses

Mesfushori gjerman Michael Ballack, thotë se futbollistët e Chelseat janë të etur për sukses dhe se në sezonin e ardhshëm do të përpiqen ta rikthejnë titullin e Premier League dhe të triumfojnë edhe në Ligën e Kampionëve.

Menaxheri i ri i Chelseat, Carlo Ancelotti, sot edhe zyrtarisht i filloi përgatitjet me futbollistët e Chelseat. Në një intervistë për televizionin e klubit, Ballack thotë se blutë do ta fillojnë sezonin e ri të etur për sukses.

“Duhet të përqendrohemi sërish në të. Jemi të etur për ta rikthyer titullin. Po ashtu kemi synime të larta edhe në Evropë, pasi kjo është ajo që të gjithë ne dëshirojmë ta realizojmë. Chelsae është ekip i madh me lojtarë të mëdhenj të cilët luajnë edhe në kombëtaret e tyre dhe të gjithë dëshirojnë ta fitojnë Ligën e Kampionëve”, ka thënë gjermani.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi