Hles është i lumtur në Barcelona

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Hles është i lumtur në Barcelona


Agjenti i mesfushorit Alexeandr Hleb, thotë se klienti i tij ka oferta nga Anglia dhe Gjermania, por është i lumtur në Camp Nou.
Ish-lojtari i Arsenalit ka problem të gjejë vend në formacionin e parë të Barcelonës, që kur u largua nga Liga Premier verën e kaluar.

Stuttgarti, ku Hleb luajti para se të kalojë në Arsenal në vitin 2005, është i etur për të rimarr lojtarin ndërsa besohet se për të është i interesuar edhe Aston Villa.

“Kemi katërt ose pesë oferta nga klubet nga Anglia dhe Gjermania. Klubi e di këtë, por drejtori sportiv (Txiki Berigistain) më ka thënë se Alexandr ka të siguruar vend në përbërje dhe ky është vendim i trajnerit. Hleb është i lumtur në Barcelona”, ka thënë agjenti i lojtarit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi