Nëse jo Ribery, atëherë Silva

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Nëse jo Ribery, atëherë Silva


Pas arritjes së marrëveshjes për Karim Benzeman, Real Madridi do të orientohet në transferimin e një mesfushori të krahut që mund të jetë lojtari i Valencias, David Silva.
“Marca” shkruan se raportet ndërmjet Los Blancos dhe Los Che janë përmirësuar dukshëm që nga transferimi i Albiolit në Bernabeu, kështu që së shpejti pritet të fillojnë bisedimet për anësorin spanjoll.

Nëse nuk arrin ta transferojë Franck Riberyn, Florentino Perez do të kërkojë shërbimet e Silvas, për të cilin pritet të paguajë afër 20 deri 25 milionë euro.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi