Ribery: Ose në Real ose askund tjetër!

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Ribery: Ose në Real ose askund tjetër!


Anësori i Bayern Munichut, Franck Ribery, ia ka hapur derën Real Madridit duke thënë se ose do transferohet në Santiago Bernabeu ose nuk shkon askund tjetër.
Bavarezët vazhdojnë ta kundërshtojnë largimin e francezit, mirëpo Ribery ua ka lehtësuar punët Mbretërve pasi vetë ka deklaruar se dëshiron ta vesh fanellën e Los Blancos.

“Unë kam vendosur, dëshiroj të shkoj. Do të jetë Reali ose nuk shkoj askund tjetër. Të presim dhe të shohim se çfarë do të ndodhë. Së shpejti do të flas me drejtuesit e Bayern Munichut”, ka thënë Ribery për “L’Equipe”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi