Barca do të tentojë Villan, pastaj Forlanin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Barca do të tentojë Villan, pastaj Forlanin


Barcelona ka kontaktuar me sulmuesin e Valencias, David Villa, ndërsa së shpejti pritet të fillojnë negociatat edhe me Los Che.
“El Periodico” njofton se drejtori sportiv i Barcës, Txiki Begiristain, ka pasur takim me Villan, dhe thuhet se është arritur marrëveshja me lojtarin.

Mirëpo gjithçka mbetet e pazgjidhur derisa Valencia të merr vendimin për ta shitur.

Thuhet se Blaugranët do ta bëjnë ofertën përfundimtare prej 42 milionë eurosh, ndërsa nëse kjo refuzohet, atëherë do të kthehen kah sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, i cili kushton 36 milionë euro.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi