Di Natale duhet të vendosë për të ardhmen e tij

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Di Natale duhet të vendosë për të ardhmen e tij


Presidenti i Udineses, Giampaolo Pozzo, beson se e ardhmja e Antonio Di Natales është në duart e lojtarit, i cili duhet të vendosë sa më shpejt nëse dëshiron të mbetet në skuadrën aktuale, apo do të ndërrojë ambient.
“Varet nga ai se çfarë do të vendosë të bëjë, dhe tani për tani nuk është i sigurt nëse do të largohet”, ka thënë Pozzo.

31-vjeçari është shumë i kërkuar nga Parma e rikthyer në Serie A, megjithatë e ardhmja e tij vazhdon të mbetet e paqartë.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi