Sony Ericsson T715

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Sony Ericsson T715


Sony Ericsson T715 është celular rrëshqitës nga alumini i lëmuar me madhësi sa një kartelë krediti.

Ekrani i këtij celulari është me diagonale prej 2.2 inç, derisa për të nga Sony Ericsson paralajmërojnë se do të mund të lexohet edhe në rrezet e drejtpërdrejta të diellit.

Fotoaparati i tij është 3.2 megapiksela dhe ka zoom digjital 3x. T715, përmban edhe Google Maps, prognozimin e motit AccuWeather.com për tri ditët e ardhshme si dhe një pamje e cila menaxhohet lehtë.Veçohen stereo Bluetooth A2DP, TrackID, video thirrjet, Microsoft Exchange ActiveSync, lojërat tredimensionale, si dhe pranuesi i radiovalëve FM.

Celulari T715 paraqitet në tremujorin e tretë të këtij viti për çmim tani për tani të panjohur.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi