Villa: Dua të luaj për Barcelonën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Villa: Dua të luaj për Barcelonën


Në një takim ballë për ballë me drejtuesit e Barcelonës, sulmuesi i Valencias, David Villa, ua ka bërë të ditur drejtuesve blaugranë se dëshiron të transferohet në Camp Nou, ndërsa tani katalunasit po mundohen të sigurojnë shërbimet e spanjollit.
“Sport” shkruan se Villa është takuar me sekretarin teknik të Barcës, Txiki Begiristain, të cilit i ka thënë: “Dëshiroj t’i bashkëngjitëm Barcelonës”.

Edhe Valencia ka pranuar se kanë biseduar me drejtuesit e Barcës, mirëpo transferimi i Villas do të varet nga shuma që do të ofrojnë trekampionët dhe nga kërkesa që do të bëjë Los Che për sulmuesin.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi