Ze Roberto i lumtur që do të kalojë te Hamburgu

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

02072009

Mesazh 

Ze Roberto i lumtur që do të kalojë te Hamburgu


Ish-lojtari i Bayern Munichut, Ze Roberto, ka deklaruar se ka refuzuar një ofertë të mirë nga një skuadër (të cilës nuk i përmend emrin) për të luajtur te Hamburgu.
Braziliani 34-vjeçar ka arritur marrëveshje dyvjeçare me Hamburgun, ndërsa së shpejti pritet t’u bashkëngjitet miqve të tij nga skuadra e re për përgatitjet parasezonale.

“Për mua paratë nuk janë gjëja më e rëndësishme dhe nuk dëshiroj të transferohem në Angli. Hamburgu është një qytet i përsosur për mua dhe familjen time”.

“HSV është një skuadër e madhe me një strukturë të shkëlqyer dhe do të luajë në Evropë sezonin që vjen. Po ashtu fëmijët e mi nuk duhet të adaptohen në një kulturë të re”, është shprehur braziliani.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi